Hakkımızda

Hatay da yerleşik olan firmamız; Askuş Lojistik Uluslararası Nakliyat İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. T.C. Ulaştırma Bakanlığı (C-2) yetki belgesine sahip olan firmamızda 40 adet araç bulunmaktadır.


Firmamız UND üyesi olup, ;Ortadoğu Ülkelerine Tüm Avrupa ve Asya ülkelerine servis hizmetleri vermektedir. Bilindiği üzere, Rusya hattında belge sıkıntısı ile sık sık karşılaşılmaktadır. Firmamız UBAK belgeleri ile bu sorunları yaşamamakta ve müşterilerimize yaşatmamaktadır.


Ayrıca Polonya ve Rusya’dan üçüncü ülke (Transit) taşımalarda gerek servis kalitesi gerekse hız ve raporlamalar ile uzmanlık sağlamıştır. Transit taşıma yaptığımız ülkeler arasında Azerbaycan, Gürcistan, İran ve Türkmenistan yoğunluktadır.


Aile şirketi olarak kurulan şirketimizde ikinci kuşak yönetim tarzı ile kurumsallaşma sağlanarak geniş bir vizyon ağı ile müşterilerimize hızlı ve kaliteli lojistik hizmetleri verilmektedir. HATAY LOJİSTİK ÜSSÜ kurucu ortaklığı ve yönetim kurulunda kazanılan yönetim ve çağdaş lojistik deneyimleri lojistiğin gelişimi ve hizmet kalitesi anlayışında etkin bir verimlilik avantajı sağlamaktadır.


Araç filomuzda MERCEDES, VOLVO, DAF marka çekiciler, FRUEHAUF ve TIRSAN marka römorklar ile ayrıcalıklı taşıma hizmetleri sağlanmış olup, filo yaşının ortalama 5 yaş ortalamasında tutulması hızlı ve sağlam taşıma avantajları sunulmaktadır. Tüm araçlarımızda Arvento Araç Takip Sistemi mevcuttur. Bu sayede müşterilerimize raporlamamız ve iş akışımız daha hızlı yapılmaktadır.


Sektörde deneyimli ve eğitimli kadrosu ile fark yaratmayı hedefleyen, tamamı müşteri memnuniyeti profesyonel kadrosu ile müşteri sadakati sağlamak esas hedefimizdir. İlkemiz dürüst ve kaliteli bir yönetim tarzı, aynı zamanda; müşteri ile empati kurabilen, olaylara müşteri gözü ile bakabilen, çözüm ortağı olmayı hedefleyen profesyonel bir ekip oluşturmaktır.

MİSYONUMUZ

ASKUŞ Lojistik çalışanları, müşterilerinin ithalat ve ihracat işlemlerinde alıcı\satıcı arasında köprü vazifesini görerek, yükleme aşamasında meydana gelebilecek herhangi bir sorunun çözümlenmesinde kendilerini müşterilerinin ortağı olarak görerek hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

VİZYONUMUZ

  • Tüm müşterilerimize yüksek kaliteli taşımacılık hizmeti veren
  • Araç takip sistemi ile araçları 7/24 takip etme olanağı
  • Daha iyi hizmet ve şirket büyümesini sağlamak için çalışanlarımıza yatırım
  • En son endüstri standartlarına uygun
  • Güvenli çalışma prosedürleri sağlanmasında öncelikli olarak güvenli
  • En yüksek teknoloji standartlarını sonuna kadar yaşatmak

YÖNETİM EKİBİMİZ

 ERDOĞAN KUŞ
ERDOĞAN KUŞ

 HASAN KUŞ
HASAN KUŞ

 NECİM KUŞ
NECİM KUŞ

 CEVDET KUŞ
CEVDET KUŞ